Про Компанію

САДОРОД – компанія, яка вже  9 років постачає українцям свіжі продукти харчування оптом і в роздріб. Ще один крок до успішного партнерства з нашими покупцями – безкоштовна і своєчасна доставка! Вас вразить широкий ассортимент інтернет-магазину САДОРОД: овочі, фрукти, ягоди, зелень та салати, сухофрукти та горіхи, гриби, спеції і соління – все, що потрібно для вашого здорового та повноцінного раціону! Віднедавна в нашому асортименті з’явилось свіже м’ясо (свинина, куриця, індичатина,телятина) та м’ясні субпродукти (печінка та серце).

Чому варто обирати наш магазин САДОРОД?

Ми самі вирощуємо зелень та салати – айсберг, ромен, салати Лолло Роса і Лолло Бьонда, базилік і кинзу.

САДОРОД має сертифікацію ХАССП – це означає, що на підприємстві здійснюється контроль якості продукції згідно зі встановленими стандартами. 

Ми працюємо без посередників, з перевіреними постачальниками, що допомагає встановлювати невисокі ціни і мінімізує витрати всередині компанії, щоб наші ціни залишалися привабливими для клієнтів. 

Ми цінуємо вашу довіру та опікуємося нашою репутацією. Наша головна мета- розвивати довгострокові партнерські стосунки з нашими клієнтами

ukУкраїнська
ukУкраїнська